Vezi filme online

Acum poți vedea ușor și sigur filme online pe platforma https://play.happycinema.ro/

Platforma online HAPPYCINEMA® oferă titluri care pot fi vizionate din confortul propriei locuințe. Catalogul este foarte divers, atât cu producții de scurtmetraj și lungmetraj, și cuprinde genuri pentru toate gusturile, de la documentare, comedii, filme romantice, la animații pentru întreaga familie și chiar teatru pentru copii online.

Documentarele de artă 'Rembrandt from the National Gallery and Rijksmuseum', 'Michelangelo – Love and Death', 'Leonardo from the National Gallery', 'Canaletto & the Art of Venice' și 'Van Gogh - A New Way of Seeing', "Florența și Galeriile Uffizi: o călătorie în inima Renașterii" piese de teatru pentru copii și multe altele sunt disponibile.

Documentarele sunt subtitrate în limba română iar costul unei vizionări este de 19 lei. Pentru restul filmelor o vizionare este 12 lei, iar pentru teatru o vizionare costă 18 lei.

Corpus Christi: https://play.happycinema.ro/programs/corpuschristi?categoryId=64173 

Spărgătorul de nuci: https://play.happycinema.ro/programs/spargatorul-de-nuci?categoryId=65691

Dama de cupă: https://play.happycinema.ro/programs/dama-de-cupa?categoryId=64172

Profu': https://play.happycinema.ro/programs/profu?categoryId=64173

Soții de militari: https://play.happycinema.ro/programs/sotii-de-militari?categoryId=64172 

Baloane de curcubeu: https://play.happycinema.ro/programs/baloane-de-curcubeu?categoryId=57169

Ouăle lui Tarzan: https://play.happycinema.ro/programs/ouale-lui-tarzan?categoryId=64172 

Octav: https://play.happycinema.ro/programs/octav?categoryId=64172

Secretul fericirii: https://play.happycinema.ro/programs/secretul-fericirii?categoryId=64172

Un prinț și jumătate: https://play.happycinema.ro/programs/un-print-si-jumatate?categoryId=57169

Un cartuș de Kent și un pachet de cafea: https://play.happycinema.ro/programs/un-cartus-de-kent-si-un-pachet-de-cafea?categoryId=57169

Autoportretul unei fete cuminți: https://play.happycinema.ro/programs/autoportretul-unei-fete-cuminti

Rocker: https://play.happycinema.ro/programs/rocker

O lacrimă de fată: https://play.happycinema.ro/programs/o-lacrima-de-fata

Morgen: https://play.happycinema.ro/programs/morgen

Metrobranding: https://play.happycinema.ro/programs/metrobranding

Megatron: https://play.happycinema.ro/programs/megatron

Moartea domnului Lăzărescu: https://play.happycinema.ro/programs/moartea-domnului-lazarescu

Fotografii de familie: https://play.happycinema.ro/programs/fotografii-de-familie

Bricostory: https://play.happycinema.ro/programs/bricostory

Betoniera: https://play.happycinema.ro/programs/betoniera

Acasă la tata: https://play.happycinema.ro/programs/acasa-la-tata

Marfa și banii: https://play.happycinema.ro/programs/marfa-si-banii  

Aurora: https://play.happycinema.ro/programs/aurora

Cu drag, Van Gogh: https://play.happycinema.ro/programs/cu-drag-van-gogh

Trădătorul: https://play.happycinema.ro/programs/tradatorul  

Războiul rece / Cold War: https://play.happycinema.ro/programs/razboiul-rece

Marea Bulgăreală: https://play.happycinema.ro/programs/marea-bulgareala

Ploey - Inimă de viteaz: https://play.happycinema.ro/programs/ploey-inima-de-viteaz

Coconut, micul dragon: https://play.happycinema.ro/programs/coconut-micul-dragon

Prințesa furată: https://play.happycinema.ro/programs/printesa-furata

Marea Bulgăreală 2 - Supercursa săniuțelor: https://play.happycinema.ro/programs/marea-bulgareala-2-supercursa-saniutelor

Paradisul, probabil / It Must Be Heaven: https://play.happycinema.ro/programs/paradisul-probabil-it-must-be-heaven

Muc cel mic: https://play.happycinema.ro/programs/muc-cel-mic

Durere și glorie: https://play.happycinema.ro/programs/durere-si-glorie

Toată lumea știe: https://play.happycinema.ro/programs/toata-lumea-stie

Botticelli – Inferno: https://play.happycinema.ro/programs/botticelli-inferno

Hitler versus Picasso și alții: https://play.happycinema.ro/programs/hitler-versus-picasso-si-altii

Van Gogh: Of Wheat Fields and Clouded Skies: https://play.happycinema.ro/programs/van-gogh-of-wheat-fields-and-clouded-skies

O afacere de familie / Shoplifters: https://play.happycinema.ro/programs/o-afacere-de-familie-shoplifters

Caravaggio: The Soul and the Blood: https://play.happycinema.ro/programs/caravaggio-the-soul-and-the-blood

Water Lilies of Monet - The Magic of Water and Light: https://play.happycinema.ro/programs/water-lilies-of-monet-the-magic-of-water-and-light

Uciderea cerbului sacru: https://play.happycinema.ro/programs/uciderea-cerbului-sacru

Mizerabilii: https://play.happycinema.ro/programs/mizerabilii

Gauguin în Tahiti. Paradisul pierdut: https://play.happycinema.ro/programs/gauguin-in-tahiti-paradisul-pierdut

Tintoretto. Un rebel în Veneția: https://play.happycinema.ro/programs/tintoretto-un-rebel-in-venetia

Parazit: https://play.happycinema.ro/programs/parazit

Muzeul Prado. O colecție a minunilor: https://play.happycinema.ro/programs/muzeul-prado-o-colectie-a-minunilor

Hermitage: The Power of Art: https://play.happycinema.ro/programs/hermitage-the-power-of-art

Frida. Viva la Vida: https://play.happycinema.ro/programs/frida-viva-la-vida

Concerto: A Beethoven Journey: https://play.happycinema.ro/programs/concerto-a-beethoven-journey

Klimt & Schiele - Eros și Psyche: https://play.happycinema.ro/programs/klimt-schiele-eros-si-psyche

Goya: Visions of Flesh and Blood: https://play.happycinema.ro/programs/goya-visions-of-flesh-and-blood

Terra Willy: Rătăcit prin galaxie: https://play.happycinema.ro/programs/terra-willy-ratacit-prin-galaxie

Playmobil: Filmul: https://play.happycinema.ro/programs/playmobil-filmul

Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub): https://play.happycinema.ro/programs/norm-de-la-polul-nord-o-aventura-urieseasca

Popeasca: https://play.happycinema.ro/programs/popeasca

Muntele Magic: https://play.happycinema.ro/programs/muntele-magic

Călătoria fantastică a Maronei: https://play.happycinema.ro/programs/calatoria-fantastica-a-maronei

Crulic - Drumul spre dincolo: https://play.happycinema.ro/programs/crulic-drumul-spre-dincolo

Dumnezeu există şi numele lui e Petrunija: https://play.happycinema.ro/programs/dumnezeu-exista-si-numele-lui-e-petrunija

Copilul Problemă / System Crasher: https://play.happycinema.ro/programs/copilul-problema-system-crasher

Amanda: https://play.happycinema.ro/programs/amanda

Vinovatul / The Guilty: https://play.happycinema.ro/programs/vinovatul-the-guilty

Utøya - 22 iulie: https://play.happycinema.ro/programs/utoya-22-iulie

Păsări Călătoare: https://play.happycinema.ro/programs/pasari-calatoare

Dovlatov: https://play.happycinema.ro/programs/dovlatov

Pororoca: https://play.happycinema.ro/programs/pororoca

Atelierul (L’Atelier): https://play.happycinema.ro/programs/atelierul-latelier

Teatro alla Scala: The Temple of Wonders: https://play.happycinema.ro/programs/teatro-alla-scala-the-temple-of-wonders

Leonardo da Vinci. Geniul din Milano: https://play.happycinema.ro/programs/leonardo-da-vinci-geniul-din-milano

Florența și Galeriile Uffizi: https://play.happycinema.ro/programs/florenta-si-galeriile-uffizi

Tărâmul binecuvântat (God's Own Country): https://play.happycinema.ro/programs/taramul-binecuvantat-gods-own-country

Degas: Passion for Perfection: https://play.happycinema.ro/programs/degas-passion-for-perfection

Calmul dinaintea furtunii: https://play.happycinema.ro/programs/calmul-dinaintea-furtunii

A-nnebunit bunica!: https://play.happycinema.ro/programs/a-nnebunit-bunica

Extrem de pervers, șocant de violent și diabolic: https://play.happycinema.ro/programs/extrem-de-pervers-socant-de-violent-si-diabolic

Povești de groază de spus pe întuneric: https://play.happycinema.ro/programs/povesti-de-groaza-de-spus-pe-intuneric

Despre trup și suflet: https://play.happycinema.ro/programs/despre-trup-si-suflet

Van Gogh & Japan: https://play.happycinema.ro/programs/van-gogh-japan

After / După ce ne-am întâlnit: https://play.happycinema.ro/programs/after-dupa-ce-ne-am-intalnit

Van Gogh - A New Way of Seeing: https://play.happycinema.ro/programs/van-gogh-a-new-way-of-seeing

Canaletto & the Art of Venice: https://play.happycinema.ro/programs/canaletto-the-art-of-venice

Dumbo cel isteț - Teatru la Cinema: https://play.happycinema.ro/programs/dumbo-cel-istet-teatru-la-cinema

Ursul păcălit de vulpe - Teatru la Cinema: https://play.happycinema.ro/programs/ursul-pacalit-de-vulpe-teatru-la-cinema

Rapunzel - Teatru la Cinema: https://play.happycinema.ro/programs/rapunzel-teatru-la-cinema

Cenușăreasa și pantoful de sticlă - Teatru la Cinema: https://play.happycinema.ro/programs/cenusareasa-si-pantoful-de-sticla-teatru-la-cinema

Capra cu trei iezi - Teatru la Cinema: https://play.happycinema.ro/programs/capra-cu-trei-iezi-teatru-la-cinema

McQueen: https://play.happycinema.ro/programs/mcqueen

Un detectiv afemeiat: https://play.happycinema.ro/programs/un-detectiv-afemeiat

Omul Roșu: https://play.happycinema.ro/programs/omul-rosu

SPID: https://play.happycinema.ro/programs/spid

Rembrandt: From the National Gallery, London and Rijksmuseum, Amsterdam: https://play.happycinema.ro/programs/rembrandt-from-the-national-gallery-london-and-rijksmuseum

Michelangelo: Love and Death: https://play.happycinema.ro/programs/michelangelo-love-and-death

Strada Speranței / Mercy Street: https://play.happycinema.ro/programs/strada-sperantei-mercy-street

Leonardo from the National Gallery, London: https://play.happycinema.ro/programs/leonardo-from-the-national-gallery-london

Maria by Callas: https://play.happycinema.ro/programs/maria-by-callas

Babyteeth: Prima iubire: https://play.happycinema.ro/programs/babyteeth-prima-iubire

Chemarea Veneției / Venice Calling: https://play.happycinema.ro/programs/chemarea-venetiei-venice-calling

Parking: https://play.happycinema.ro/programs/parking

Moromeții 2: https://play.happycinema.ro/programs/morometii-2

Isprăvile motanului încălțat - Teatru la Cinema: https://play.happycinema.ro/programs/ispravile-motanului-incaltat-teatru-la-cinema

Anul Nunților / The Wedding Year: https://play.happycinema.ro/programs/anul-nuntilor-the-wedding-year

Degețica - Teatru la Cinema: https://play.happycinema.ro/programs/degetica-teatru-la-cinema